Wielkopolski Portal Senioralny

TESLA - niezrozumiany wizjoner

TESLA - niezrozumiany wizjoner
Nazywany jest człowiekiem, który wymyślił XX wiek. Obecnie ciężko jest sobie wyobrazić świat bez elektryczności, radia, neonów, układów scalonych i radarów.

Ludzkość ma ogromny dług wdzięczności w stosunku do niesamowitego wynalazcy Nikoli Tesli - wizjonera i geniusza elektryczności. W swoich czasach bywał postrzegany jako szaleniec. Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego przedstawiającego jego życie.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

52 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę