Wielkopolski Portal Senioralny

Aleksander

Aleksander
   Doskonały obraz Olivira Ston’a przedstawiający historię Aleksandra III Macedońskiego zwanego Aleksandrem Wielkim.

    Obraz został zrealizowany z wielkim rozmachem. Obserwujemy dorastanie przyszłego władcy oraz jego spektakularne bitwy. Przez osiem lat podbił ze swą armią 90% ziem ówczesnego świata – jego imperium rozciągało się od Grecji po Indie. W roli głównej zobaczymy Colina Farella.


   Zapraszamy Państwa do obejrzenia tego filmu. Wystarczy nacisnąć TUTAJ

Więcej w tej kategorii: « Powrót do przyszłości Jack Strong »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego