Wielkopolski Portal Senioralny

Życie w Czarnobylu

Życie w Czarnobylu
    Ostatnio pewna płatna telewizja wyświetlała serial „Czarnobyl”. Zrobił on duże wrażenie, głownie na zachodniej widowni. Ale my pamiętamy, jak woziliśmy swoich bliskich, aby pobrali „Płyn Lugola”.

   Do dnia dzisiejszego w najbliższej strefie elektrowni atomowej stężenie radioaktywne przekracza wszelkie normy. Mimo to, wiele osób pragnie odwiedzić to miejsce. Raz do roku władze wpuszczają rodziny ofiar. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu o dzisiejszym życiu w Czarnobylu.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Warszawa Słynne ucieczki z PRL-u »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego