Wielkopolski Portal Senioralny

Białe noce

Białe noce
Bohaterem filmu jest Nikolaj Rodchenko, który jest tancerzem baletowym. Kilka lat wcześniej uciekł ze Związku Radzieckiego. Teraz nieoczekiwanie znów się w nim znalazł. 

Podczas lotu do Japonii jego samolot musiał awaryjnie lądować na Syberii. Władze chcą, by ponownie tańczył w balecie narodowym. Znakomity film z udziałem światowej sławy rosyjskiego tancerza Michaiła Barysznikowa. Na uwagę zasługuje również rola Jerzego Skolimowskiego, który wciela się  w postać pułkownika KGB.

 Aby obejrzeć film wystarczy nacisnąć na prawym klawiszem myszki na  ten link: http://www.cda.pl/video/17683028

1 komentarz

  • Kampsteem
    Kampsteem wtorek, 16 sierpień 2022 23:23 Link do komentarza

    stromectol for sale Amoxicillin Dosage For Pneumonia

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego