Wielkopolski Portal Senioralny

Niepokonani

Niepokonani
Film opowiada prawdziwą historię ucieczki z syberyjskiego obozu pracy - gułagu. Akcja filmu toczy się podczas II wojny światowej na terenie ZSRR.  

Wielonarodowa grupa więźniów politycznych postanawia uciec z syberyjskiego gułagu. Przewodzi im Polak - Janusz Horodyński. Po dwóch latach wędrówki docierają do neutralnych Indii. Znakomity film w reżyserii australijskiego reżysera Petera Weira. Zobaczcie koniecznie!

Wystarczy nacisnąć na ten link - https://www.cda.pl/video/3177310

 

45 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę