Wielkopolski Portal Senioralny

Pulp Fiction

Pulp Fiction
Film zdobył „Złotą Palmę” na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zdarzyło się to w 1994 roku. Od tego czasu reżyser  Quentino Tarantino uważany jest za jednego z ciekawszych filmowców.

   „Pulp Ficton” uważany jest za kultowy film, a wręcz za arcydzieło. Film opowiada historię dwóch zawodowych morderców. Jednak ich losy w ciągu kilkunastu godzin zostały tak przedstawione, że nie możemy bohaterów nie polubić. Film jest pełen zaskoczeń, nawet dla wytrawnych kinomanów. Reżyser zrealizował później m.in. filmy „Bill Kill”, „Bękarty wojny”, czy najnowszy „Pewnego razu… w Hollywood”.

     Jeśli chcecie przypomnieć sobie Państwo jego kultowy film „Pulp Fiction”, to wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Dreszcze Warszawa »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego