Wielkopolski Portal Senioralny

Most szpiegów

Most szpiegów
     To jeden z najnowszych filmów Stevena Spielberga. Opowiada on o trudnych wyborach w okresie zimnej wojny.

    Akcja filmu toczy się w 1957 roku. Zimna wojna szaleje po dwóch stronach kontynentu. W USA aresztowano rosyjskiego szpiega, a w ZSRR zostaje zestrzelony pilot szpiegowskiego samolotu. Do pierwszej w historii wymiany jeńców doprowadza amerykański prawnik Donovan. W tą role wcielił się Tom Hanks. Warto dodać, że sceny z powojennego Berlina były realizowane we Wrocławiu, a radzieckie czołgi pochodziły z poznańskiego muzeum broni pancernej.

   Aby zobaczyć film wystarczy nacisnąć TUTAJ

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego