Wielkopolski Portal Senioralny

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
     Włoski reżyser Sergio Leone zachwycony był Dzikim Zachodem. Zrealizował kilka tzw. spagetii westernów, które przyniosły mu ogromna sławę.

    Do filmu zaangażował wielu znanych amerykańskich i euroopejskich aktorów, w tym Claudię Cardinale. Film opowiada o zmierzchu Dzikiego Zachodu, w którego świat wkracza powoli postęp. Jest on symbolizowany przez żelazną kolej. Muzykę do filmu napisał słynny włoski kompozytor Ennio Morricone. Mimo, że od powstania filmu upłynęło pięćdziesiąt lat, uważny jest za jeden z najlepszych westernów.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia jego. Wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Zima stulecia Indochiny »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego