Wielkopolski Portal Senioralny

Zakochani są między nami

Zakochani są między nami
Akcja filmu rozgrywa się latem w małej miejscowości nadmorskiej. Wśród wczasowiczów organizowany jest konkurs, polegający na odnalezieniu w tłumie plażowiczów pary zakochanych. Dziewczyna i chłopak udają poszukiwaną parę - tylko po to, aby wygrać konkurs... Znakomita rola Magdy Zawadzkiej, Krzysztofa Kalczyńskiego oraz Bogusława Łazuki. A ponadto miłe wspomnienia z lat 60. Zapraszamy na projekcję!

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Magnat Akcja „Wisła” »

1 komentarz

  • Mariola
    Mariola sobota, 10 wrzesień 2016 22:19 Link do komentarza

    Dziękuję za ten film. Przypomniał mi mają młodość!!!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego