Wielkopolski Portal Senioralny

Prawo i pięść

Prawo i pięść
Polska tuż po zakończeniu II wojny światowej. Andrzej Kenig trafia do oddziału ochotników, z którym zostaje wysłany na Ziemie Odzyskane, by zabezpieczyć przed szabrownikami pozostawione tam mienie. 

Film przez wieku krytyków uznawany jest za polski western. Muzycznym motywem przewodnim jest ballada śpiewana przez Edmunda FettingaNim wstanie dzień” - ze słowami Agnieszki Osieckiej i muzyką Krzysztofa Komedy. Główną rolę w filmie zagrał Gustaw Holoubek. W filmie wystąpiły również Hanna Skarżanka, Zofia Mrozowska oraz Ewa Wiśniewska. Zapraszamy na projekcję.

Media

Więcej w tej kategorii: « Jutro Meksyk Magnat »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego