Wielkopolski Portal Senioralny

Romeo + Julia

Romeo + Julia
     Tragedia Williama Szekspira "Romeo i Julia", przeniesiona we współczesne realia subkultury i rywalizujących ze sobą gangów.

    Fabuła filmu została przeniesiona we współczesność. Zamiast zamków występują drapacze chmur, a szpady zostały zamienione na pistolety. Pierwsze sceny filmu toczą się na stacji benzynowej, gdzie dochodzi do strzelaniny między zwalczającymi się gangami, związanymi z dwoma najważniejszymi rodzinami w mieście - Kapuletów i Montekich. Na tym tle rozwija się wątek miłości dwojga młodych ludzi - Romea (Leonardo DiCaprio) i Julii (Claire Danes). Film jest jedną z najdoskonalszych adaptacji filmowych tego klasycznego dramatu. Oryginalne dialogi pozostały niezmienione. Występują w nich zaledwie niewielkie skróty. Takie rozwiązanie przyniosło zaskakujący efekt. Do dzisiaj film ma miliony fanów na całym świecie.

    Aby zobaczyć film wystarczy nacisnąć TUTAJ
 

Więcej w tej kategorii: « Dywizjon 303 Człowiek z M-3 »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego