Wielkopolski Portal Senioralny

Olimpijski skandal dopingowy

Olimpijski skandal dopingowy
Faworytki, rekordzistki świata, reprezentantki NRD. Przybyły znikąd i zadziwiły świat sportu. 

Pokolenie sportsmenek z bloku wschodniego, które nie miały sobie równych. W latach 70. NRD wyglądało na kraj sportowych fanatyków, zdrowych obywateli socjalistycznego raju. Za sportowym cudem krył się jednak mroczny sekret. Ciała młodych kobiet miały się bezpowrotnie zmienić... To był największy skandal w historii sportu.

Ten niezwykły film można obejrzeć  pod adresem:    http://vod.pl/filmy-dokumentalne/olimpijski-skandal-dopingowy/m24tqxw#info

29 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę