Wielkopolski Portal Senioralny

Lekarstwo na miłość

Lekarstwo na miłość
Bohaterką "Lekarstwa na miłość" jest młoda i piękna pani architekt Joanna, w którą wcieliła się legendarna Kalina Jędrusik. 

Dziewczyna wysiaduje całymi dniami przy telefonie w nadziei, że zadzwoni  do niej niezbyt wierny kochanek. Tymczasem zamiast ukochanego stale telefonują panowie domagający się rozmowy z niejaką Honoratą i żądający kontaktu z tajemniczą centralą. Pewnego razu zniecierpliwiona ciągłymi pomyłkami telefonicznymi Joanna podaje się za Honoratę. Dzwoniący mężczyźni okazują się członkami szajki fałszerzy pieniędzy, a Joanna zostaje wciągnięta w serię sensacyjnych zdarzeń. Film został wyreżyserowany przez Jana Batorego w 1966 roku. Zapraszamy na projekcję.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego