Wielkopolski Portal Senioralny

Ptaszek na uwięzi

Ptaszek na uwięzi
    To fantastyczny film z Melem Gibsonem w roli głównej.

     Ukrywający się w ramach programu FBI ochrony świadków Rick Jarmin (Mel Gibson) wpada w panikę, kiedy zostaje rozpoznany przez swoją byłą dziewczynę. Ponadto gangster, który przez niego trafił do więzienia, zostaje zwolniony i wraca, aby się zemścić. Rick i Marianne rozpoznają karkołomną ucieczkę. Ledwo udaje im się wymknąć z rąk gangsterów, policji i kochliwej pani weterynarz. Niepowtarzalne zakończenie tej historii rozgrywa się w Zoo.  Myślę, że nie trzeba Państwa przekonywać do jego obejrzenia. Jest on po prostu tego warty. Wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Kryptonim "Zwiezda" Do utraty tchu »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego