Wielkopolski Portal Senioralny

"Hair" Miloša Formana

"Hair" Miloša Formana
     Światowej sławy reżyser urodził się i wykształcił w Czechosłowacji, tam zrealizował swój słynny film "Miłość blondynki". W 1968 wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował do końca swoje życia. 

     Reżyser zrealizował nagrodzony pięcioma Oscarmi "Lot nad kukułczym gniazdem", nagrodzony ośmioma Oscarami "Amadeusz" oraz brawurowo sfilmował musical "Hair". Miloš Forman zmarł 14 kwietnia 2018 roku w wieku 86 lat. Ponieważ w tym roku mamy 50. rocznicę apogeum rewolty hipisowskiej zapraszamy Państwa do obejrzenia film "Hair". Aby go zobaczyć wystarczy nacisnąć TUTAJ.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego