Wielkopolski Portal Senioralny

Katyń - nasza historia

Katyń - nasza historia
     Ponad 10 lat temu mistrz Andrzej Wajda wyreżyserował film "Katyń".  Niestety nie dostał on upragnionej nagrody OSKARA, bo zapewne dla członków Amerykańskiej Akademii Filmowej, nie był to istotny film.  

  Dla nas Polaków film opowiada o ważnym zdarzeniu. Przez cały okres powojenny władze ZSRR nie przyznawały się do tej zbrodni. Dopiero Borys Jelcyn przekazał polskim władzom tajne dokumenty z radzieckich archiwów. Zapraszamy Państw do obejrzenia tego ważnego filmu.  

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego