Wielkopolski Portal Senioralny

Spragnione miłości

Spragnione miłości
    Są takie sprawy, które trudno wyrazić nawet poetom. Nazywają się – emocje! Ale są wybitni filmowcy, którzy potrafią to przekazać innym. Jednym z nich jest Hiszpan Pedro Almodóvar.

   Mówi się „Powiedz jakich słuchasz piosenek, a powiem tobie kim jesteś”. Niezwykłą wrażliwość muzyczną na pop kulturę muzyczną mają tacy filmowcy jak Kar Wai Wong, Quentin Tarantino, czy Pedro Almodóvar. Posłuchajmy zmysłowej piosenki z filmu „Wysokie obcasy” tego ostatniego.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego