Wielkopolski Portal Senioralny

Żegnaj Genia – świat się zmienia!

Żegnaj Genia – świat się zmienia!
    Kiedyś rytm dnia wyznaczał kogut. Piał o wschodzie słońca i o zachodzie. Dzisiaj pianie stało się domeną wodzirejów prowadzących popularne programy muzyczne w telewizji. Jednym z najgłośniejszych w kurniku jest Tomasz Kamel.

   To, że w słusznie minionych czasach, byliśmy zapatrzeni w Amerykę jest usprawiedliwione. Marzyliśmy za wolnym światem, chcieliśmy żyć tak jak oni. Ale po tych ponad 30-tu latach patrzymy na trochę inaczej. Zaczynamy doceniać własną kulturę, kulturę europejską. Jednym z najlepszych przykładów europejskiej klasy jest Lucjan Kydryński. Ale także jego partnerki estradowe - Poznanianka Maria Wróblewska, czy legendarna Irena Dziedzic. Nawet, kiedy Lucjan Kydryński prowadził Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie, to nigdy nie piał nieczem kogut vel Tomasz Kamel. Na szczęście legendarny prezenter ma godnych następców. Są nimi, bądź byli Wojciech Mann, Andrzej Olechowski, czy Jacek Bromski. Dzisiaj, na swój sposób, dzieło mistrza kontynuuje m.in. Artur Orzech. Wszyscy wymienieni na szczęście nigdy nie piali jak kogut o świcie!


No cóż, niestety trzeba skonstatować - „Żegnaj Genia – świat się zmienia!”

1 komentarz

  • Adjourl
    Adjourl piątek, 29 lipiec 2022 14:21 Link do komentarza

    Baclofene Generique where to buy cialis online safely Cheap Synthroid

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego