Wielkopolski Portal Senioralny

Ryszard Rynkowski - wypijmy za błędy

Ryszard Rynkowski - wypijmy za błędy
Ryszard Rynkowski urodził się w Elblągu. W dzieciństwie uczył się gry na fortepianie w podstawowej szkole muzycznej. Potem muzykował w amatorskich zespołach.    

Zadebiutował z grupą El w 1972 na V Festiwalu Kultury Studenckiej w Olsztynie. W 1973 przeniósł się do Warszawy. Od tego czasu współpracował m.in. z  Operetką Warszawską i Teatrem na Targówku oraz grupą wokalną VOX. Jest wielokrotnym laureatem  Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W swoim repertuarze ma wiele przebojów m.in. "Szczęśliwej drogi już czas", "Za młodzi za starzy", czy wzruszającej interpretacji piosenki Krzysztofa Klenczona "Natalii". Poniżej przedstawiamy Państwu kultową piosenkę tego niepowtarzalnego artysty "Wypijmy za błędy". Autorem tekstu piosenki jest Jacek Cygan.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego