Wielkopolski Portal Senioralny

„Mamy blue” zespołu Pop Tops

„Mamy blue” zespołu Pop Tops
      Chociaż nazwa zespołu niewiele nam mówi, to ich piosenka zapewne znana jest wszystkim.

    W 1971 roku piosenka „Mamy blue” stała się światowym przebojem. Sprzedano ponad milion płyt. W Polsce oczywiście nie można było kupić jej. Ale zapewne rodzimi wytwórcy pocztówek dźwiękowych zarobili na tej piosence krocie. Wykonywał ją hiszpański zespół Pop Tops. Nagrał ją również we francuskiej i włoskiej wersji językowej. Poza tym zespół nie zrobił większej kariery.

   Zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie piosenki z naszej młodości.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego