Wielkopolski Portal Senioralny

Widziałem cię w blasku słońca

Widziałem cię w blasku słońca
    Chwilę wcześniej zanim nastąpiła rewolta hipisowska świat usłyszał niezwykłą piosenkę. Jej tekst i muzyka zwiastowały wszystko to, co miało zdarzyć się później.

   Pozornie tekst był banalny, jak i film "Absolwent". Tyle tylko, że obydwa utwory zwiastowały nadejście nowych czasów. To było ponad 50 lat temu. Byliśmy młodzi i trochę niechętnie uczestniczyliśmy w czynach społecznych ochoczo organizowanych przez ówczesną władzę. Patrzeliśmy sobie w oczy, całowaliśmy się i  nie obchodziła nas jakaś tam polityka. Zresztą, jaka wówczas w PRL mogła być polityka? Dla nas liczyła się tylko muzyka.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego