Wielkopolski Portal Senioralny

Estas Tonne - ostatni hippis

Estas Tonne - ostatni hippis
    Estas Tonne urodził się w Zaporożu na Ukrainie, jako Stanisław Tonne. Po rozpadzie ZSRR wyjechał z rodzicami do Izraela. Dzisiaj jest światowej sławy muzykiem, a jednocześnie nieprzeciętnym humanistą i myślicielem.

    Przez wiele lat był uważany za jednego z najlepszych na świecie gitarzystów ulicznych. Swoją twórczość czerpie z muzyki flamenco, muzyki cygańskiej oraz brzmień elektrycznych. Muzyka jest dla niego inspiracją do odkrywania własnej duszy. Cały czas czerpie z doświadczeń najróżniejszych kultur. Zapewne dlatego postanowił dać cztery koncerty w Polsce. Nie spieszy się. Pomiędzy kolejnymi występami ma zawsze dwa dni wolne, aby poznawać kulturę kraju w którym przebywa. Jest osobą bardzo wrażliwą na wszelkie problemy społeczne.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia jego występu dla seniorów.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego