Wielkopolski Portal Senioralny

Żołnierz dziewczynie nie skłamie

Żołnierz dziewczynie nie skłamie
    Tak biegł tekst piosenki śpiewanej przez Piotra Janczerskiego wywodzącego się z legendarnego zespołu "Niebiesko - Czarni"

      Później wokalista utworzył swój zespół "No To Co?", który czerpał brzmienie z ludowych nut. Było to wówczas pozytywnie oceniane przez przedstawicieli władzy. Wtedy powstały takie przeboje muzyczne, jak "Te opolskie dziołchy", "Pożar w Kwaśniewicach", czy "Nie byłem nigdy w San Francisco". Po długiej chorobie w dniu 6 marca zmarł Piotr Janczerski. Miał prawie 70 lat.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego