Wielkopolski Portal Senioralny

The Shadows - magiczne brzemienia gitar

The Shadows - magiczne brzemienia gitar
     The Shadows – to brytyjski zespół rockowy, popularny w latach sześćdziesiątych XX wieku. Utworzony był  do akompaniowania wokaliście Cliffowi Richardowi.

     Ale później rozwinął własną karierę jako zespół instrumentalny. I dzięki temu przeszedł do historii. Wszyscy pamiętamy ich przeboje instrumentalne, a  kto nie pamięta, to znaczy, nie przeżył czasów hipisowskich - tylko zmarnował czas.

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego