Wielkopolski Portal Senioralny

Barbara Kraftówna

    Któż z nas nie pamięta Honoratki z serialu „Czterej pancerni i pies”. Inni może zapamiętali ją również z roli siostry Wołodyjowskiego w serialu „Przygody pana Michała”.
Czytaj dalej...

Jadłodzielnia w Głuchowie

      Czas temu jakiś do Polski dotarła moda na to, żeby nadmiar naszej żywności przekazywać innym. Pomysł nie tylko jest szlachetny, ale i pożyteczny. Nazwano go jadłodzielnią.
Czytaj dalej...

Lewy do prawego…

   Są tacy, którzy umieją kopać okrągłą, dmuchaną piłę – i tacy, którzy dokonują rewolucyjnych odkryć naukowych. Są też tacy, którzy potrafią „zmonetyzować” swój osiłkowy wysiłek  i tacy, którzy opracowuję szczepionki na COVID – 19!
Czytaj dalej...

Ach ta operetka!

   Jednym z większych banałów jest to, że osoby starsze uwielbiają operetkę. Owszem są i tacy, ale inni lubią muzykę rockową a nawet punck’ową. Ale z okazji karnawału trudno zaproście do naszych miast na przykład zespół The Scorpins.
Czytaj dalej...

Golec uOrkiestra kolęduje w Ostrowie Wielkopolskim

   Bracia Golec w kolędowaniu są prawdziwymi mistrzami, jednak koncert "Kolędowanie z Janem Pawłem II" jest czymś zupełnie unikatowym. To nie tylko zbiór najbardziej lubianych bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek. Będziecie się mogli przekonać się o tym Państwo w Ostrowie Wielkopolskim.
Czytaj dalej...

W Ostrzeszowskim Centrum Kultury

   Kiedyś ktoś śpiewał „Marzenia szybują po niebie jak pada, a jak nie pada - to nie szybują!”. Zapewne z myślą o tych, którzy nie mają 18 lat, ale pamiętają tą piosenkę postanowiono zorganizować koncert noworoczny.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego