Wielkopolski Portal Senioralny

Gostyń - musical Bodo

Gostyń -  musical Bodo
    Muzyka znana, ale na nowo zaaranżowana. Piosenki zaśpiewane przez jednego z najlepszych polskich aktorów musicalowych - Dariusza Kordka. Wszystkie utwory to niezapomniane `międzywojenne` szlagiery.

      Starsze osoby, doskonale je znają. Są wśród nich m.in. " Już taki jestem zimny drań", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Sex appeal", czy  "Najcudowniejsze nóżki". Jest to wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Choreografię przygotowała Agnieszka Brańska, współpracująca z Teatrem Roma i będąca głównym choreografem do serialu Bodo. W Dniu Kobiet mieszkańcy Gostynia będą mieli okazję powspominać przedwojenne szlagiery. 

      Koncert odbędzie się  8 marca o godz. 19.00 w  Gminnym Ośrodku Kultury "Hutnik"  w Gostyniu, ul. Hutnika 4. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK, Kina “Pod Kopułą” i w serwisie bilety24.pl  

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego