Wielkopolski Portal Senioralny

Leszno - koncert walentynkowy

Leszno - koncert walentynkowy
     W programie koncertu znajdują się wyłącznie przedwojenne piosenki w wykonaniu duetu Malwiny Paszek i Tomka Grdenia. Co prawda ich nazwiska nikomu nic nie mówią, ale zapewne potrafią śpiewać pięknie.

    Oprócz znanych szlagierów z lat 20. i 30. ubiegłego wieku takich, jak "Zimny Drań" czy "Miłość Ci wszystko wybaczy" muzycy wykonują zapomniane melodie, często z wpływami muzyki cygańskiej i węgierskiej. Oprócz kontrabasu i akordeonu pojawią się mniej znane, a charakterystyczne dla okresu międzywojennego instrumenty. Będzie to mandolina, banjola, banjoukulele czy ukulele.

    Koncert odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godz. 18.00 w Galerii Sztuki Muzeum, ul. Gabriela Narutowicza 31. Organizatorem jest Muzeum Okręgowe w Lesznie. Bilety 10 zł, a dla zakochanych par 15 zł. 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego