Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - literaci w Dąbrówce

Poznań - literaci w Dąbrówce
     Dwa razy w miesiącu miłośnicy literatury spotykają się w Domu Kultury "Dąbrówka". Na spotkania przychodzą zarówno młode osoby, jak i wielu seniorów.

     Najbliższe spotkanie miłośników  literatury odbędzie się tradycyjnie we wtorek, tym razem 20 lutego. Mentor tych spotkań - Jerzy Grupiński, tym razem zaprosił  Brygidę Mielczarek, autorkę książki „Ziarna czasu” oraz Mateusza Rossę autora książki „Czarno to widzę". Omówienia dokonają Agnieszka W. Pawlak oraz Marek Słomiak. Spotkanie odbędzie się we wtorek 20 lutego o godz. 18.00 w Bistrze CEZAR znajdującym się w Domu Kultury "Dąbrówka" na os. Bolesława Chrobrego 117. Wstęp jest bezpłatny.

2 komentarzy

  • plaquenil generic name
    plaquenil generic name sobota, 04 grudzień 2021 04:44 Link do komentarza

    levitra en france

  • itermok
    itermok poniedziałek, 22 listopad 2021 18:19 Link do komentarza

    Mifegyne En Ligne buy cialis online cheap

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego