Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Targi dla wędkarzy

Poznań - Targi dla wędkarzy
    RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Europie. Udział w tym wydarzeniu co roku bierze ponad 50 tys. wędkarzy! Wśród nich jest wielu seniorów.  

    Już 9-11 lutego RYBOMANIA odbędzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Udział w tegorocznych targach zapowiedziało ponad 200 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich. Zaprezentują kilkaset nowości – najnowszych modeli wędek, kołowrotków, przynęt i zanęt. Nie zabraknie też sprzętu turystycznego i odpowiedniej odzieży. Na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. Pasjonaci wędkarstwa będą mogli spotkać się między innymi z Jakubem Vagnerem, jednym z najbardziej znanych pogromców wodnych potworów. A także również sami spróbować sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby.

     Równolegle odbywać się będą największe w Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON oraz Targi Militarne, Outdooru i Strzelectwa SURVIVAL FORCE EXPO.  Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet w cenie 35 zł za każdy dzień. Wyjątkiem  jest piątek 9 lutego, który jest dniem biznesowym. Cena biletu tego dnia wynosi, aż 100 zł.

        

40 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę