Wielkopolski Portal Senioralny

"Człowiek z magicznym pudełkiem" w kinie Helios

"Człowiek z magicznym pudełkiem" w kinie Helios
    Bodo Kox (reżyser i scenarzysta) zapraszana na film science ficion, komedię o podróżowaniu w czasie i o miłości.

     Bohater jego opowieści przenosi się w przeszłość, do 1952 roku do mrocznych lat stalinizmu w Polsce. Ukochana z jego współczesności, datowanej na 2030 rok, podejmuje próbę sprowadzenia go z powrotem do ich świata. Czy to się uda? Grają Olga Bołądź i Piotr Polak. Film nagrodzony w 2017 roku za muzykę Sandro di Stefano na Festiwalu w Gdyni, nagrodą GreenBox w Olsztynie i Złotym Asteroidem na festiwalu filmów fantastycznych w Trieście.

     Reżyser Bodo Kox - to patologiczny przykład amatora, uważającego się za twórcę kina niezależnego. Tradycyjnie okazało się, że twórcę w ogóle nie interesuje konwencja kina offowego - cała ta "zabawa" w kino niezależne miała być jedynie trampoliną do zawodowej kariery. Państwo musicie sami ocenić, czym jest najnowszy film Bartosza Koszała.

     Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 1 lutego o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego