Wielkopolski Portal Senioralny

Romeo i Julia w Lesznie

Romeo i Julia w Lesznie
    Narodowy Balet Królewski ze Lwowa przyjedzie w lutym do Leszna ze spektaklem „Romeo i Julia”.

    Wielka miłosna historia z dramatu Wiliama Szekspira znów ożyje na scenie baletowej. Niewątpliwym magnesem dla widzów będzie mistrzowskie wykonanie tego baletu. Artyści ze Lwowa słyną z wielkich choreografii i nadzwyczajnych kreacji tancerzy. Balet w dwóch aktach, według libretta L. Wawrowskiego, w inscenizacji A. Litwinowa zatańczą: ROMEO – Ołeh Petryk (ludowy artysta Ukrainy) JULIA – Karina Telwar (laureatka konkursów międzynarodowych) oraz ROMEO – Tristan Dobrownyj, JULIA Wiktorija Zarycz oraz 40 osobowy zespół.

    Przedstawienie odbędzie się w sobotę 17 lutego godz. 18.00  w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie, ul. B. Chrobrego 3a. Niestety bilety nie są tanie, bo kosztują 80 zł i grupowe 70 zł. Ale na prawdę warto.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego