Wielkopolski Portal Senioralny

Uzdrowisko: Piosenka - Zdrój

Uzdrowisko: Piosenka - Zdrój
    „Kofta, nastroje i żart”, to koncert wielu pięknych piosenek, w interpretacji aktorki Katarzyny Jamróz - "Do łezki łezka", "Jego portret", "Idź swoją drogą", czy "Podróżą każda miłość jest". 

     Piosenki Jonasza Kofty będzie wykonywała Katarzyna Jamróz - aktorka teatralna i filmowa. Jest laureatką Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Znana z wielu programów rozrywkowych TVP m.in. „Co nam w duszy gra” i „Kraj się śmieje” oraz seriali „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Ojciec Mateusz”. Scenarzystą i reżyserem koncertu jest Rafał Piechota -  autor i aktor kabaretu Afera, autor scenariuszy programów rozrywkowych zrealizowanych przez TVP. Należą do nich m.in. „Zimowy Show Kabaretowy” i „Kabaret na festiwalu”, Jest także twórcą Kabaretu Kulturalnego Rafałszerze Bemoli i felietonistą radiowym. Podczas koncertu piosenkarce towarzyszyć będzie Jacek Skowroński - aranżer, kompozytor, absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej, wieloletni kierownik muzyczny zespołu Hanny Banaszak oraz Marcin Chenczke -  absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej i Akademii Muzycznej we Wrocławiu, jeden z najlepszych kontrabasistów jazzowych młodego pokolenia.

   Koncert odbędzie się w sobotę 03 lutego o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach k/Poznania przy  ul. Piłsudskiego 3A.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego