Wielkopolski Portal Senioralny

Wakacje 2018

Wakacje 2018
     Nowy rok dopiero się zaczął, ale warto pomyśleć o zbliżających się wakacjach. Przedstawiamy Państwu propozycje poznańskiego Klubu Seniora 82.

    Klub od wielu lat organizuje wycieczki i wczasy dla seniorów. W tym roku przygotował sześć propozycji. Pierwszą z nich jest wyjazd do Rzymu i Werony w dniach 15 - 19 kwietnia. Koszt uczestnictwa to 1 100 zł. Kolejną propozycją jest wycieczka do Holandii w dniach 20 -22 kwietnia. W tym wypadku uczestnik musi zapłacić 220 zł. Natomiast w dniach 31 maja - 9 czerwca będzie można miło spędzić czas w Grecji. Koszt wczasów to 1 990 zł. Kolejna propozycja to tygodniowe wczasy w Pobierowie również na przełomie maja i czerwca. Za siedmiodniowy pobyt w miłym towarzystwie trzeba będzie zapłacić zaledwie 650 złotych. Natomiast w dniach 18 - 22 lipca odbędzie się wycieczka do Zakopanego wraz ze zwiedzaniem Krakowa lub Wieliczki. W tym wypadku każdy uczestnik musi zapłacić 490 zł. Ponadto "Klub 82" przygotował w sierpniu trzydniową wycieczkę do Wilna i Kowna. Odbędzie się ona w dniach 23 - 26 sierpnia. Koszt uczestnictwa w niej to 690 zł.  Wyjazdy będą odbywały z ul. Krakowskiej 10 w Poznaniu.

   "Klub Seniora 82" zaprasza wszystkich seniorów do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Bliższe informacje możecie Państwo uzyskać dzwoniąc do organizatora pod nr telefonu 505 799 074  od poniedziałku do czwartku w godzinach 16 - 18.

 

1 komentarz

  • Brorresty
    Brorresty poniedziałek, 20 luty 2023 01:51 Link do komentarza

    Sun ZW, Waybright JM, Beldar S, Chen L, Foley CA, Norris Drouin JL, Lyu TJ, Dong A, Min J, Wang YP, James LI, Wang Y cheapest cialis 20mg

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę