Wielkopolski Portal Senioralny

Znamy laureatów konkursu plastycznego

Znamy laureatów konkursu plastycznego
    Pod koniec grudnia został rozstrzygnięty trzeci nasz konkurs. Tym razem poprosiliśmy seniorów, aby podzieli się z nami swoją twórczością plastyczną.   

    Wiele starszych osób lubi malować na płótnie. Często swoje umiejętności rozwinęli po przejściu na emeryturę. Nierzadko pomogły im w tym zajęcia w klubach seniora, czy Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Często prezentują swoje prace na przeglądach twórczości seniorów. Można je zobaczyć m.in. w Krotoszynie, czy Czarnkowie. Ale również można zobaczyć je na naszym portalu. Właśnie dlatego ogłosiliśmy konkurs na prace plastyczne. Po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami jury postanowiło wyróżnić Irenę Jesmanaowicz za obraz "Zachód słońca", Dorotę Nowakowską za obraz "Stół obfitości" oraz Danutę Tuliszkę za pracę "Ostatni dom pod strzechą". Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także wszystkim autorom nadesłanych prac.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego