Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs literacki rozstrzygnięty

Konkurs literacki rozstrzygnięty
   Wielka pasja, potrzeba intelektu i emocji, dzielenie się tym, co ważne i często niemożliwe do przekazanie w inny sposób.   

    Nie tylko język poetycki, organizacja naddana rzeczywistość przedstawiona i wiele innych terminów, nie zawsze uświadomionych, szuka miejsca w tych pracach, ale też ciężkie zmaganie z myślą i słowem. Nie zawsze udane. To jest ryzyko pisania. Na nasz konkurs nie wpłynęło wiele prac. Z tych, które otrzymaliśmy, nagradzamy jeden wiersz oraz przyznajemy trzy wyróżnienia. Nagrodzony wiersz opublikujemy wkrótce. Wierzymy, że nie dla nagród się pisze, ale dla dialogu ze światem. Niech będzie wyróżniona odwaga prezentacji tej potrzeby. Jury postanowiło przyznać główną nagrodę "Magnoli", czyli Marii Stachowiak z Poznania. Ponadto przyznano cztery wyróżnienia dla Alicji Kańduły, Franciszki Rakowskiej, Ireny Krawiec i Kazimierza Nawrockiego. Zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach, są rodzajem wolnej trybuny ludzi wrażliwych. W Nowym Roku ogłosimy następne, liczymy na Państwa udział.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego