Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec - koncert noworoczny

Wągrowiec - koncert noworoczny
     Seniorzy z Wągrowca będę mieli okazję do odbycia niezwykłej podróży w krainę najpiękniejszych piosenek o miłości. Tak przynajmniej twierdzą autorzy koncertu noworocznego.

     Wykonawcami koncertu będą artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej. Zapraszają na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy. W programie koncertu, który trwa ponad dwie godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona będzie pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego, niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

     Odbędzie się on w piątek 5 stycznia o godz. 19.00 w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, przy ul. Kościuszki 59. Bilety dla seniorów kosztują zaledwie 35 zł.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego