Wielkopolski Portal Senioralny

Volta w kinie Helios

Volta w kinie Helios
    Juliusz Machulski znów sięga do, wykorzystywanej w przeszłości, opowieści kryminalnej o wielkim przekręcie. Tu także w konwencji komediowej, z dobrym aktorstwem (Katarzyna Herman, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura).

    W tle tajemnicy drogocennego znaleziska, pokazuje skrzypiącą współczesność. Jak zwykle z odrobiną smacznego szyderstwa z naszej swojskiej, polskiej, politycznej sceny, a może scenki. Tu, jak się wydaje, tkwi siła filmu, jego właściwe przesłanie. Jakie jest lekarstwo na to rodzime szalbierstwo i małość? Właśnie poczucie humoru i spacery po pięknym Lublinie. Bo i to miasto jest bohaterem filmu. W roku jego jubileuszu 700-lecia i w rewanżu za współfinansowanie filmowego przedsięwzięcia. Warto zobaczyć i może wybrać się do Lublina, gdy się ociepli.

     Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 28 grudnia o godz. 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego