Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny
      Jeszcze nie rozstrzygnęliśmy konkursu literackiego, a już zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem jest to konkurs na prace plastyczne.  Aby wziąć w nim udział wystarczy mieć ukończone 60 lat i mieszkać w Wielkopolsce.

         Do końca miesiąca czekamy na prace plastyczne wybrane przez naszych czytelników, seniorów, którzy w dniu zgłoszenia będą mieli ukończone 60 lat. Wiemy, że to nie będzie łatwa decyzja, bo jeden uczestnik może zgłosić tylko pięć prac. Przyjemnością dla nas wszystkich będzie ich oglądanie, ocenianie i wybieranie. Niewątpliwie dodatkową atrakcją jest główna nagroda w naszym konkursie. Jest to czterodniowy pobyt dla dwóch osób w pensjonacie położonym nieopodal Zakola Warty w Puszczykowie. Pensjonat zaprasza laureata na początku kwietnia. Czekamy na Państwa prace. Można przysyłać fotografie prac lub "scany", wraz z wypełnioną karą zgłoszenia, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo tradycyjną pocztą na adres Redakcja "Brawo Senior", ul. Młyńska 14/13, 61-730 Poznań. Wówczas decyduje data stempla pocztowego. Regulamin i karta uczestnictwa jest do pobrania poniżej.

 

2 komentarzy

  • Acizild
    Acizild niedziela, 05 grudzień 2021 00:14 Link do komentarza

    plaquenil side effects mayo clinic

  • what are the most common side effects of gabapentin?
    what are the most common side effects of gabapentin? sobota, 04 grudzień 2021 21:33 Link do komentarza

    Cialis Precio En Andorra

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego