Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - muzyka w świątecznych klimatach

Poznań - muzyka w świątecznych klimatach
     Po raz kolejny poznański klub muzyczny "Blue Note" zaprasza na międzypokoleniowy koncert  świąteczny.

      Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że usłyszymy polskie piosenki świąteczne oraz kolędy wykonane przez solistów, duety oraz tria. Zapewniają, że sami także będziemy mogli je zanucić i zaśpiewać wraz z artystami. Tymi "artystami" będą uczniowie studia "Przestrzeń Głosu". Nikt nie odmawia talentu tym nastoletnim osobom, ale nazywanie ich przez organizatorów "artystami", to gruba przesada. Spotkanie odbędzie się tydzień przed Wigilią tj. w niedzielę 17 grudnia o godzinie 16.00. Niestety młodzi "artyści" sprzedają bilety na swój występ w cenie 10 zł. A może warto by było zorganizować międzypokoleniowy występ po prostu za darmo, z potrzeby serca  i z miłości do swoich dziadków? 

   Organizatorzy podają, że koncert przygotowało Studio Wokalne Przestrzeń Głosu, klub Blue Note oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Nie wiemy tylko który, bo Poznaniu działa ich siedem !!!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego