Wielkopolski Portal Senioralny

W Krotoszynie połączyli pokolenia

W Krotoszynie połączyli pokolenia
W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera  odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Krotoszyn łączy pokolenia” realizowanego przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krotoszynie.

    Biblioteczny hol powitał gości i studentów UTW wystawą zdjęć. Natomiast sala, w której odbywało się spotkanie została ozdobiona pracami stworzonymi przez uczestników warsztatów ceramicznych, malarskich, florystycznych i zajęć tworzenia biżuterii. Podczas uroczystości rozstrzygnięto międzypokoleniowy konkurs fotograficzny pn. „Uroki codzienności”. Laureatami zostali Gabriela Pawlik, Cecylia Radojewska oraz Jan Pawlik. Wręczono także certyfikaty „Miejsce przyjazne seniorom”. Po raz kolejny zaszczytny tytuł otrzymało I Liceum Ogólnokształcące, Bank Spółdzielczy i Restauracja „Ratuszowa”. Wszystkie miejsca znajdują się w Krotoszynie. Ponadto certyfikaty otrzymało Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Koźminie Wielkopolskim, Restauracja „Cristal” w Krotoszynie oraz Kawiarnia „Retro” w Zdunach.  Od roku 2013 certyfikatów w powiecie krotoszyńskim przyznano siedemnaście.

    Zadanie było realizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krotoszynie i współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Miasto i Gminę Krotoszyn. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek oraz Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka. Nasza redakcja również je wspierała.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego