Wielkopolski Portal Senioralny

Kórnik - Akademia Seniora w grudniu

Kórnik - Akademia Seniora w grudniu
     Kolejne trzy środy grudnia warto spędzić w Akademii Seniora w Kórniku leżącym nieopodal Poznania.

     Już w Mikołajki tj. 6 grudnia o 16.30 odbędzie się między innymi wspólne pieczenie pierników, świat bajek z Markiem Haremzą i pakowanie Szlachetnej Paczki. Natomiast tydzień później, również w środę 13 grudnia o 16.30 odbędzie się spotkanie przy wigilijnym stole. W kolejną środę 20 grudnia będzie miło miejsce szycie dekoracji świątecznych z Marzeną i Magdą. Wszystkie spotkania odbywają się w Strażnicy OSP w Kórniku i są bezpłatne. W tym roku w  Kórniku została powołana do życia  Akademia Seniora. Do tej pory 25 tysięczna gmina nie miała miejsca, w którym mogłyby spotykać się osoby starsze. Inicjatywę zapoczątkowało Stowarzyszenie "Wspaniała Siódemka", które powstało zaledwie kilka miesięcy temu. Ambicją organizacji są cykliczne spotkania – mi. in. warsztaty, prelekcje i wycieczki.  Gratulujemy pomysłu!

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego