Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Mistrzostwa Seniorów w pływaniu

Poznań - Mistrzostwa Seniorów w pływaniu
     12 grudnia 2017 na basenach Term Maltańskich odbędą się Mistrzostwa Poznania Seniorów w pływaniu. Honorowy patronat nad zawodami objął Prezydenta Miasta Poznania.

     Organizatorzy zapraszają do udziału osoby urodzone 1957 roku i starsze. Zawody zostaną rozegrane na dystansie 50 m stylem dowolnym. Będą odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: 60-65 lat oraz 66 lat i starsi. Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy z pamiątkową koszulką, upominkami od organizatorów i biletami wstępu na inne poznańskie obiekty sportowe. Zawodnicy otrzymają również dwie wejściówki na termy dla przyprowadzonych z sobą na zawody osób. Nagrodami są bony towarowe o wartości 300, 200 i 100 zł w każdej kategorii. Trzeba się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 5 grudnia w Centrum Inicjatyw Senioralnych ul. Mielżyńskiego 24. Można też zgłaszać się pod nr telefonu 61 847 21 11 lub wysyłając e-maila zawierającego imię, nazwisko i rok urodzenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Zawody odbędą się we wtorek 12 grudnia o godzinie 9.30 na Termach Maltańskich w Poznaniu, ul. Termalna 1. Więcej informacji znajduje się na stronie CIS

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego