Wielkopolski Portal Senioralny

"Moje córki krowy" w kinie Helios

"Moje córki krowy" w kinie Helios
     Moje córki krowy, film, w reżyserii Kingi Dębskiej, inspirowany jej własnymi doświadczeniami. Tytułowe role zagrały Agata Kulesza i Gabriela Muskała.

      Ich ojca zagrał, Marian Dziędziel. W rolach drugoplanowych miedzy innymi, Łukasz Simlat oraz Marcin Dorociński. Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. W obliczu choroby jednego z rodziców, postanawiają polepszyć relacje między sobą. Dębska tworzy ciekawe kobiece kino, dające kobiecym bohaterkom przestrzeń, w której mogą się wyrazić poza romantycznymi czy macierzyńskimi scenariuszami. W której kobiety mogą rozmawiać ze sobą i o sobie, odnosić się przed wszystkim do siebie, nie do swoich mężczyzn.

     Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 7 grudnia o godz. 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania"  przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego