Wielkopolski Portal Senioralny

Ogłaszamy konkurs literacki

Ogłaszamy konkurs literacki
    Drodzy czytelnicy, wiemy, że wielu z Państwa można zaliczyć do grona miłośników słowa pisanego. Szczęśliwie zostaliśmy wychowani, przez szkołę, dom, motywowani przez atmosferę otoczenia, na świadomych odbiorców literatury. 

     Jesteśmy odbiorcami każdej formy pisarstwa, nie tylko literatury pięknej, chętnie sięgamy po biograficzną, historyczną, reporterską. Po prostu kochamy literaturę. Wielu z nas także pisze, nie zawsze w celu publikowania, często dla siebie samych, czyli do szuflady. Chcemy Państwa prosić o ich otwarcie i udział w naszym konkursie literackim. Planujemy rozegrać go w trzech kategoriach. Nasz konkurs będzie obejmował wiersze, opowiadania i reportaże. Nie ograniczamy tematyki i formy dzieła. Każdy gatunek poetycki, krótkie opowiadanie i krótki reportaż, o dowolnej tematyce, może być zgłoszony do konkursu. Czekamy na nie do 15 grudnia. Prace można przysyłać, wraz z wypełnioną karą zgłoszenia, albo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo tradycyjną pocztą na adres Redakcja "Brawo Senior", ul. Młyńska 14/13, 61-730 Poznań. Wówczas decyduje data stempla pocztowego. Czekają też nagrody, a nade wszystko satysfakcja z wzajemnej prezentacji twórczości. Nagrodą w każdej kategorii będzie publikacja utworu na naszym portalu oraz prezent w postaci unikalnego wydawnictwa literackiego. Zapraszamy do udziału.

    Poniżej publikujemy Regulamin oraz Kartę Zgloszenia.

 

1 komentarz

  • endealial
    endealial wtorek, 24 styczeń 2023 20:06 Link do komentarza

    A FOBT or FIT done during a digital rectal exam in the doctor s office is not adequate for screening propecia success rate 2001, 19 23 4280 4290

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę