Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Polski Odys

Poznań - Polski Odys
     W maju został ogłoszony konkurs na prace literackie autorstwa seniorów. Organizatorzy uznali bowiem, że to właśnie osoby doświadczone życiowo, a nie młodzież, mają coś ważnego do przekazania innym.

     Teraz nastał czas, aby publiczności zaprezentować owoce tego ciekawego wydarzenia. Na dużej scenie Teatru Polskiego w Poznaniu będziemy mogli zobaczyć spektakl teatralny oparty na tekstach laureatów konkursu. Są nimi cztery kobiety jeden mężczyzna - Joanna Ciechanowska-Barnuś, Maria Orwat, Vasanta Ejma, Aleksandra Ziętek i Aleksander Talarkiewicz. Reżyserii społecznego spektaklu podjęła się Ula Kijak. Ciekawe, czy będzie to swoisty "Emerytów portret własny". Jeśli tak to nie pozostaje nic innego, jak pogratulować pomysłodawcom. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 3 grudnia o godz. 16.00 w Teatrze Polskim w Poznaniu. Bezpłatne wejściówki są do odbioru w kasie Teatru. Osoby spoza Poznania mogą zarezerwować wejściówki pod nr telefonu  61 852 05 41 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

    Projekt zrealizowała Fundacja Instytut Rozwoju Aktywności we współpracy z Teatrem Polskim w Poznaniu. Był on współfinansowany ze środków Miasta Poznania.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego