Wielkopolski Portal Senioralny

"Po prostu przyjaźń" - w kinie Helios

"Po prostu przyjaźń" -  w kinie Helios
     Zamiarem producentów było niechybnie powtórzenie sukcesu kasowego „Listów do M”. Okazało się, że to nie jest takie proste, nawet przy obsadzie lubianej przez masowego odbiorcę.

     „Po prostu przyjaźń” przypomina gwiazdkowy hit, ale jest w nim znacznie mniej dobrego humoru. Ponad dwugodzinny seans nie wprawia w zachwyt i  nie dostarcza też większej przyjemności. Chyba nie taki był plan twórców. W filmie Filipa Zylbera przyjaźń wystawiana jest na próby i musi zmierzyć się z pytaniem, czy czasem warto skłamać w słusznej sprawie? Scenarzystka Karolina Szablewska nie poradziła sobie ze wszystkimi wątkami. Pierwsza połowa filmu jest wartka i momentami autentycznie zabawna, druga wyraźnie słabsza. Może film jest po prostu za długi. Mimo to aktorsko dobrze wypadł zwłaszcza Bartłomiej Topa. Podobnie Krzysztof Stelmaszczyk i Agnieszka Więdłocha. To chyba za mało na zapowiadaną świetną zabawę. Mimo wszystko warto spróbować kolejnej odsłony, co raz bardziej obecnego w kinach, filmu polskiego.

    Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 23 listopada o godz. 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania"  przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego