Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański - Dopiewska Jesień Teatralna

Powiat Poznański - Dopiewska Jesień Teatralna
     Budzę się i już myślę o teatrze, tak mówiła w programie telewizyjnym aktorka i dobry duch dopiewskiego teatru seniorów Baj, Danuta Kachlicka. To dzięki takim ludziom teatr seniorów ma sens.

    To oni zarażają innych pasją tworzenia i prezentowania przedstawień. Danuta Kachlicka była kierowca ciężarówki, strażakiem, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich. Grała mężczyzn, lubiła postać Violetty Villas, zbierała rekwizyty teatralne. Pasjonaci, być może zarażeni przez Danutę Kachlicką miłością do teatru znów wejdą na scenę. Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie są organizatorami X Wielkopolskiego Przeglądu Amatorskich Grup Teatralnych Seniorów "Dopiewska Jesień Teatralna". Odbędzie się on  20 listopada na scenie sali widowiskowej CRK w Konarzewie. W tym roku zaprezentują się zespoły teatralne z Dopiewa, Lisówek, Poznania, Stęszewa, Przeźmierowa, Buku, Opalenicy i Grodziska Wielkopolskiego.

  Przegląd objęli honorowym patronatem: Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Starosta Powiatu Poznańskiego oraz Wójt Gminy Dopiewo. Warto tam być !!!

 

 

60 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę