Wielkopolski Portal Senioralny

Czarnków - seniorzy z pasją

Czarnków - seniorzy z pasją
     W drugiej połowie listopada w Czarnkowie spotkają się seniorzy z Północnej Wielkopolski. Wówczas odbędzie się IV Przegląd Twórczości i Aktywności Wielkopolskich Seniorów. 

    Słuchacze siedmiu Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz innych organizacji senioralnych z powiatów: czarnkowsko – trzcianeckiego, chodzieskiego, międzychodzkiego, pilskiego, szamotulskiego i wągrowieckiego zaprezentują swoje osiągnięcia artystyczne. Na przygotowanych wystawach zobaczymy prace plastyczne, fotograficzne i rękodzielnicze. Towarzyszyć im będą prelekcje, panel dyskusyjny oraz występy lokalnych artystów. Festiwal jest podsumowaniem wszystkich działań, które realizowano w ramach projektu „Kolaż artystyczny - seniorzy UTW z Wielkopolski z inicjatywą twórczą”. Jego organizatorem jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czarnkowie przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Przegląd Twórczości odbędzie się w sobotę 18 listopada w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie. Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego