Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
    Na konkurs wpłynęło 85 prac 18 autorów. Wszystkie one dotyczyły wspomnień z wakacji. Jury musiało dokonać niełatwego wyboru tych najlepszych.  

     Po długich obradach jury w składzie Janusz Nowacki - artysta fotografik, Jerzy Kozioł - artysta plastyk oraz Jerzy Jernas - operator filmowy, redaktor naczelny portalu "Brawo Senior" postanowiło przyznać główną nagrodę Dorocie Nowakowskiej za pracę pt. "Jestem orłem". Nagrodą tą jest czterodniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu Kudowa w Kudowie Zdrój. W konkursie pani Dorota reprezentowała Dom Dziennego Pobytu "Pogodna jesień" w Buku.

     Ponadto jury postanowiło wyróżnić upominkami Hieronima Dymalskiego za zestaw 5 fotografii oraz Zbigniewa Rozparę za pracę pt. "Piechotą do lata". Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim autorom za wzięcie udziału w konkursie. W przyszłym roku ponownie ogłosimy konkurs fotograficzny. Dlatego zachęcamy wszystkich do kontynuowania pasji fotografowania. W najbliższym czasie zaprezentujemy Państwu najciekawsze prace wszystkich autorów biorących udział w konkursie. A poniżej przedstawiamy nagrodzone zdjęcia.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego