Wielkopolski Portal Senioralny

Do Lubonia z kijkami

Do Lubonia z kijkami
    To bardzo popularna, zwłaszcza wśród seniorów dyscyplina rekreacyjna. Na co dzień często spotykamy jej pasjonatów. 

    Nie dziwi, że organizowane są też imprezy skupiające większą grupę zwolenników czynnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Koleje spotkanie już niedługo! Czas intensywnie potrenować! 12 listopada VII Luboński Rajd Nordic Walking im. Włodzimierza Kaczmarka. Rozpocznie się o godzinie 10.00 w Parku Siewcy. Organizatorem jest Ośrodek Kultury w Luboniu. Szczegółowe informacje znajdują się Tutaj.

    Nordic Walking to forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Powstała 100 lat temu w Finlandii, ale świat odkrył ją dopiero w 1997 roku. Nordic Walking usprawnia układ sercowo-naczyniowy, zwiększa pobór tlenu, rozwija mięśnie rąk i nóg, odciąża stawy, w tym dolnego odcinka kręgosłupa.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego